У Черкасах з’явилося ще одне інватаксі

Колісне крісло

У Черкасах з’явилася ще одна служба, що надає послугу “Інватаксі”. Вона для черкасців із інвалідністю – безоплатна. 

Про це повідомили на сайті Благодійного фонду “Сила. Єдність. Свобода”.

Послуга створена для:

  • осіб з інвалідністю, захворюваннями, розладами, травмами або стани яких призвели до неможливості пересуватися самостійно та які згідно зі встановленими медичними показаннями користуються кріслом колісним;
  • військовослужбовців із інвалідністю, які користуються кріслом колісним, ходунами, використовують милиці (за умови пред’явлення відповідного посвідчення чи довідки з медичного закладу про хворобу нижніх кінцівок чи опорно-рухового апарату та військового квитка);
  • неповнолітніх осіб лише на колісних кріслах у супроводі дорослих;
  • громадян з ураженням опорно-рухового апарату, які пересуваються на колісних кріслах, але не мають групи інвалідності, за існування медичного висновку про необхідність надання транспортної послуги (послугу надають в окремих випадках).

Скористатися транспортною послугою можна в межах Черкас до медичних, соціальних і реабілітаційних закладів, адміністративних установ, залізничного та автовокзалів міста. Пояснюють, що послуга працює за принципом звичайного таксі: від місця посадки клієнта до місця призначення.

Замовити інватаксі можна за попереднім записом. Дата, час і маршрут потрібно погодити з диспетчерською службою в усній формі.

Для реєстрації як потенційного клієнта транспортної послуги, які звернулися вперше, необхідно надати:

  • копію паспорта заявника у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про місце реєстрації) або копії паспорта у формі пластикової картки з безконтактним електронним носієм типу ID-1 (лицьового та зворотного боку);
  • свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків;
  • документ, який підтверджує інвалідність людини.

Перед поїздкою потрібно надати оригінали документів водію для фотофіксації. Після поїздки водій має надати пасажиру акт приймання – передачі наданої послуги, в якому зазначено персональні дані пасажира, час початку та завершення поїздки, час очікування, адреси прибуття/вибуття пасажира. При наступному замовлені послуги ідентифікація не потрібна, диспетчер фіксує тільки маршрут поїздки.

Перевезення здійснюються спеціалізованим автомобілем, обладнаним підйомниками за графіком: пн-пт: з 09:00 до 18:00 години, сб-нд: вихідні. Замовити таксі можна за телефоном: 0738832323.

Нагадаємо, у Черкасах є ще міська послуга “Інватаксі”. Її можна замовити за номерами телефону: 64-04-25, 067-22-55-200.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини