Зоомагазин Леопольд

У Черкасиенергозбуті розповіли алгоритм дій у разі зміни потреб споживання електроенергії

алгоритм дій у разі зиін потреб використання електроенергії

Черкащан інформують про зміни в обліку та оплаті електроенергії на об’єкті споживача для побутових та непобутових потреб. 

Про це повідомили у ТОВ “Черкасиенергозбут”.

Як зазначили в повідомленні, у разі зміни потреб використання електроенергії на об’єкті побутового споживача, інформація щодо типу споживання площадок вимірювання відображатиметься в паспорті точки розподілу або передачі.

Зміни передбачають, зокрема, доповнення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.

Отже, у разі зміни потреб споживання електроенергії на об’єкті побутового споживача на непобутові потреби, треба звернутися:

  • до оператора системи розподілу із заявою про організацію окремого обліку споживання електричної енергії для непобутових потреб та оформлення акта розподіленої електричної енергії. Споживач зобов’язаний надати інформацію та документи для оформлення такого акта;
  • до електропостачальника із заявою про оформлення договірних відносин щодо споживання електричної енергії для непобутових потреб;

У разі оформлення акта розподіленої електричної енергії на побутові та непобутові потреби, розподіл обсягів індивідуального побутового споживача оператор системи здійснює:

  • на побутові потреби в межах обсягів соціальних нормативів для користування послугами з постачання та розподілу електричної енергії у житлових приміщеннях, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409;
  • на непобутові потреби у розмірі перевищення обсягів соціальних нормативів для користування послугами з постачання та розподілу електричної енергії у житлових приміщеннях.

*Реклама

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *