У Черкаській дитячій лікарні з’явилося нове обладнання для новонароджених

Фото: пресслужба Черкаської ОДА

Обладнання для лікування жовтяниці в новонароджених з’явилося в Черкаській обласній дитячій лікарні. Апарати придбали коштом бізнес фестивалю Summer Challenge та програми “Спільнодія Черкащини”. 

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

Жовтяниця виникає в новонароджених дітей. Розвиток хвороби провокує збільшення в крові жовчного пігменту білірубіну. Прояв жовтяниці помітний зовні, шкіра змінює колір.

Фото: пресслужба Черкаської ОДА

–  Ми давно мріяли про це обладнання, яке є основним засобом для лікування жовтяниці. У нас є лампи фототерапії з верхнім типом опромінення. Лікуючи під ними, ми маємо роздягнути дітей до підгузків, одягти на них спеціальні окуляри, аби захистити очі. Для дітей, які вже побували вдома, звикли до рук мами, це дуже тяжко. Завдяки ж отриманим лампам з нижнім типом опромінення зможемо провести процедуру лікування у комфортніших умовах, просто вклавши малечу спати, – говорить завідувачка відділення новонароджених і недоношених дітей Черкаської обласної дитячої лікарні Наталія Русіна.

У медичному закладі з’явилося два опромінювачі з нижнім типом і сотня ламп до тих, які вже використовували.

На нових апаратах лікуватимуть малечу віком від одного місяця. Завдяки опроміненню жовтяницю можна вилікувати за 2-3 дні.

Фото: пресслужба Черкаської ОДА

Як додає завідувачка відділення новонароджених, кожного дня лікують одного-трьох пацієнтів. Якщо хворобу не лікувати, вона негативно вплине на центральне нервову систему. Дитина стає збудженою, не має спроможності своєчасно встати, сісти, заговорити.

Обладнання придбали маже за 194 тисячі гривень. Кошти на опромінювачі збирали на фестивалі Summer Challenge-2020, який щороку організовує KasyaNova Event.

Фото: пресслужба Черкаської ОДА

До купівлі апаратів долучилася Черкаська агенція регіонального розвитку.

– Влітку колегіально вирішили підтримати ініціативу щорічного бізнес-форуму Summer Chalenge. Через карантин, захід не вдалося провести. Втім обладнання маленькі черкащани чекали. Тож ми, тримавши згоду з боку благодійників “Спільнодія Черкащини”, вирішили спрямувати кошти на його придбання, – розповіла директорка АРР Любов Ропало.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини