У черкаській лікарні офіційно ввели в експлуатацію придбаний у 2017 році томограф

У Третій міській лікарні почав працювати комп’ютерний томограф, придбаний у 2017 році. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

За словами головного лікаря медичної установи Олександра Федорука, томограф відновив роботу після технічної поломки. Пацієнтів на ньому почали обстежувати з початку грудня.

До несправності обладнання, за словами Федорука, призвели перебої з напругою. Аби усунути їх, провели тендер для закупівлі безперебійника живлення. Частину обладнання для відновлення роботи томографа довелося чекати з-за кордону, утім, через пандемію поставки звідти затрималися.

– Ми провели діагностику всього обладнання й замінили необхідні деталі, – розповів Олександр Федорук. – На ньому велике навантаження, якщо в інших медичних установах обстежують впродовж доби 12-15 пацієнтів, у нас в середньому до сорока.

Пройти діагностику на комп’ютерному томографі пацієнти можуть тільки за направленням лікаря. Усі обстеження – безкоштовні.

– Спіральний томограф  в лікарню придбали коштом міського бюджету. На це обранці спрямували 10 млн 754 тис. грн. Від сьогодні його офіційно ввели в експлуатацію, – говорить Олександр Федорук. – Томограф дозволяє нам робити знімки всього тіла людини: від голови до п’ят, центральну нервову систему, нирки, легені та всі внутрішні органи. Серед його особливостей – наявність ангіографічної програми, яка дозволяє побачити судини, вени й артерії.

Як писав “18000”, правоохоронні органи розслідують кримінальну справу, пов’язану з можливим присвоєнням бюджетних коштів при закупівлі комп’ютерного томографа. Директору підприємства, що здійснювало постачання томографа, оголошено про підозру.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.