У мерії розповіли про боротьбу з невідомо як збудованим під носом мерії елеватором

Черкаська міська рада підготувала та направила листи й звернення до правоохоронних та контролюючих органів щодо законності появи у місті елеватора. 

Про це у коментарі “18000” розповів заступник міського голови Віктор Беззубенко.

Після призначення Беззубенка на посаду заступника він підготував заяви, які за підписом міського голови були подані до Генеральної прокуратури, НАБУ, Державної архітектурно-будівельної інспекції, а також звернення направлені до Офісу президента України. Беззубенко зазначив, що відреагували поки що тільки в Генеральній прокуратурі. Місцевими правоохоронцями була порушена кримінальна справа та розпочате слідство. 

Нагадаємо, впродовж 2019-2021 років у Черкасах на території річкового вантажного порту відбулося будівництво елеватора. Питання зведення цього об’єкту ще на початкових стадіях піднімалось у минулі роки перед членами попереднього виконавчого комітету. Тоді реакції мерії не було. Попри явні ознаки зведення абсолютно нових конструкцій, власники об’єкту зареєстрували роботи, як реконструкцію вже наявних елеваторів. Для цього вони cпочатку внесли відомості до Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно, а потім отримали дозвіл на реконструкцію об’єкту. Деталі читайте у матеріалі “18000”. 

Лише наприкінці червня цього року на об’єкт завітали представники правоохоронних та контролюючих органів, фактично після того, як елеватори були збудовані, ними виявлено та задокументовано низку порушень. 

Зі слів Віктора Беззубенка, ці об’єкти є техногенно небезпечними і за певних обставин несуть ризики для жителів наближених житлових будинків.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *