У черкаській мерії розповіли, звідки візьмуть 20 млн грн породіллям

українські гривні

Гроші на повернення виплат породіллям перенаправлять із медичних закупівель. Раніше ці кошти планували витратити на купівлю обладнання та капремонт для двох черкаських лікарень.

Про це пишуть “18000”.

Загальний бюджет програми складає 20 мільйонів.

– Згідно з рішенням виконкому, 16,5 мільйонів перенаправлять із субвенцій обласного бюджету на обладнання для Черкаської обласної лікарні і 3,5 мільйони з капремонту Черкаської міської інфекційної лікарні, – пояснила у коментарі “18000” директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

На зазначених вище 16,5 мільйонів в обласній лікарні планували закупити обладнання для відділення реабілітації, обладнання для операційних урологічного та хірургічного відділень та розхідні матеріали для лікування хворих на інсульт.

– У такому разі нам шукатимемо ці кошти деінде, від чогось доведеться поки відмовитися. Ми розраховували на цю суму. В обласній лікарні лікується 55% жителів міста Черкаси. Це багатопрофільний заклад. Кожна гривня направлена на закупівлю обладнання є важливою, аби покращити якість надання медичної допомоги людям, – розповів у коментарі “18000” директор Черкаської обласної лікарні Віталій Шило.

Також він додав, що подальші рішення щодо пошуку коштів будуть приймати після того, як депутати проголосують за перенаправлення цієї суми на виплати породіллям.

Нагадаємо, під час засідання 9 квітня члени черкаського виконавчого комітету одноголосно підтримали повернення виплат породіллям. При народженні дитини у Черкасах планують надавати допомогу у розмірі 25 тисяч гривень. Таку пропозицію ініціював черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Як писали минулого року “18000”, у Черкасах затвердили порядок виплати 25 тис. гривень породіллям.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *