У Черкаській обласній прокуратурі нова керівниця

Шевцова - прокурорка

Катерина Шевцова – зліва

Прокуратуру Черкащини очолила Катерина Шевцова. Її вже представили колективу. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Зазначають, що Шевцова 1982 року народження. Випускниця Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2004 року, понад вісім років – на керівних посадах.

Нагадаємо, “18000” вже повідомляв, що Катерина Шевцова стане прокуроркою Черкащини. До останнього часу вона працювала заступницею прокурора Вінницької області. Раніше – була керівницею Харківської місцевої прокуратури та Дергачівської окружної прокуратури. Працює в органах з 2004 року.

Як писав “18000”, Ігор Домущей, який лише в червні очолив прокуратуру Черкаської області, залишив цю посаду і призначений керівником обласної прокуратури Одеської області.

Раніше прокуратурою Черкаської області керував Остап Сидорякий попередньо був на посаді першого заступника прокурора Сергія Гриценка. Він близько півроку очолював прокуратуру, був призначений керівником Херсонської обласної прокуратури.

До нього в 2022 році керівниками були Олександр Воронін, потім – Дмитро Пархоменко.

“18000” проводить опитування аудиторії, щоб стати цікавішими і кориснішими для вас. Воно є анонімним і займе близько п’яти хвилин вашого часу. Заповнити анкету

коментарі
2 Коментарі
  1. На Велько Тетяну Миколаївну з ДФІ похожа. Не родички випадково? Окуповують область в контролюючих і правоох органах.

  2. Зеленский стайл – только футболка черная.
    Но хорошо что 40 лет а не 25

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *