У Черкаській області планували день без вимкнень світла, однак його скасували

Свічка замість електрики

У Черкаській області продовжують діяти червоні графіки погодинних відключень.

Про це повідомили в пресслужбі Черкасиобленерго.

Водночас у разі дотримання лімітів потужності подача електроенергії триватиме довше упродовж всієї доби. Уночі відключень не планували.

Раніше, за розпорядженням НЕК “Укренерго”, в Черкаській області 24 лютого не планували відключень світла весь день. Такі заходи необхідні для того, щоб отримати об’єктивну інформацію щодо споживання електроенергії за добу. Від виміряних величин залежатимуть майбутні ліміти потужності для Черкаської області.

Однак через дефіцит потужності в об’єднаній енергосистемі країни режимні виміри, заплановані на 24 січня, скасували. Режимний день без вимкнень перенесено, про дату проведення буде повідомлено додатково.

Зауважимо, що виміри електричного навантаження мають відбутись у всіх регіонах країни з 24 січня до 2 лютого для того, щоб мати реальну картину прогнозованого споживання в кожній області.

Також читайте: У Черкаській області продовжують діяти червоні графіки погодинних відключень (ГРАФІК).

Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 6000!

коментарі
6 Коментарів
  1. Головне, щоб при замірах працювали примислові підприємства, бо якщо замірять в період, коли вони не будуть працювати, то й ліміти знову будуть мізерні.

  2. Я не проти відключень але вони не відповідають ніяким графіка вночі світло є а день вимикають по 4 години Це по якому графіку???

    1. Вимикають по червоному графіку. 2 години зі світлом, 4 без

  3. День без відключень,хоч згадаєм як це)

  4. З 14січня пат Черкасиобленерго знущається з людей,зате при червоних графіках електротролейбуси в Черкасах ходять,а люди без світла сидять.Ви геноцидники

    1. А те що електротролейбуси можуть їздити, деякий час на акамуляторному заряді. Гнида проросійська

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *