У Черкаській ОВА розповіли, яка ситуація з укриттями та генераторами у навчальних закладах (ВІДЕО)

У Черкаській області 17 шкіл і 11 дитячих садочків можуть не мати укриття до початку нового навчального року через технічні проблеми.

Таку інформацію, за попередніми даними, озвучив керівник Управління освіти й науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський під час ефіру 18000.

Водночас в ОДА шукають варіанти вирішення цієї проблеми, зазначив Валерій Данилевський:

– Можливо десь вдасться встановити блочні захисні споруди, а в деяких школах переобладнати цокольні приміщення, щоб створити захист за принципом двох стін. Ставимо перед собою мету виконати роботи з укриттями на 100 відсотків. Упевнений, що відсотків на 90-95 ми забезпечимо навчальні заклади захисними спорудами, – каже він.

За словами Данилевського, у деяких селах навчальні приміщення проектували без підвалів, тому захисну споруду організувати там проблематично. 

– Працюємо по всіх напрямках, щоб укриття були збудовані, – зауважив керівник Управління освіти й науки Черкаської ОДА.

Якщо ж цього зробити не вдасться, то одне навчальне приміщення, що має укриття будуть використовувати для двох освітніх закладів. Можливо, для цього потрібно буде організувати підвіз учнів до тієї школи, де є бомбосховище.

– Це непередбачено нормативними актами про освіту, але війна ними також непередбачена. Сьогодні такі обставини та реалії, ми маємо на них реагувати, – пояснює Валерій Данилевський.

За його словами, до наступного навчального року практично 100% навчальних закладів забезпечені генераторами, укриттями – 80%. Проте наразі посадовці працюють над тим, щоб ця цифра також наблизилася до 100%.

Крім того, управлінець розповів, що фонд “Unicef” допомагає ремонтувати сховища для дітей, у тих регіонах області, що зазнали зовнішніх пошкоджень унаслідок збройної агресії.

Переглянути ефір повністю можна нижче:

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *