Цьогоріч на Черкащині НМТ складатимуть понад 9,5 тисяч абітурієнтів

Понад 9,5 тисяч абітурієнтів складатимуть національний мультипредметний тест на Черкащині. Реєстрацію завершено.

Про це повідомив начальник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він зауважив, що серед обов’язкових предметів для складання – українська мова, математика, історія України. Решта на вибір.

– Цьогоріч, обираючи під час реєстрації предмет за вибором, абітурєнти надали перевагу англійській мові, – розповів Валерій Данилевський. – Тестування з неї складатимуть понад три тисячі осіб. Також вступники зупинились на біології, географії, українській літературі, фізиці та хімії. Найменше складатимуть тести із німецької та французької мов.

На Черкащині НМТ складатимуть 9614 абітурієнтів. Це – випускники шкіл, студенти профтехів і студенти І-ІІ курсів закладів фахової довищої освіти регіону.

Зазначимо, основна сесія НМТ проходитиме у Черкаській області з 18 травня по  25 червня. До проведення національного мультипредметного тесту буде залучено 415 науково-педагогічних працівників. Усі вони пройшли відповідне навчання.

– Незмінним пріоритетом під час складання НМТ залишається безпека учасників, – наголосив Валерій Данилевський. – Усі заклади мають укриття. А проведення тестування відбуватиметься із дотриманням правил безпеки.

Як писали раніше “18000”, реєстрація на участь у національному мультипредметному тесті розпочалася 14 березня. Також на НМТ можна було зареєструватися за допомогою “Дії”.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *