У черкаській школі вперше відбулись змагання роботів

Фото: Суспільне

У змаганнях роботів взяли участь учні п’ятих та шостих класів 9 гімназії Черкас. Такий захід у цьому закладі організували вперше. 

Про це розповідає “Суспільне”.

Тренерка та вчителька початкових класів Тетяна Демченко розповіла, що протягом п’яти днів школярі програмували роботів, виконувати певні завдання та готували презентації проєктів на тему “Місяць”. 18 червня презентували результати своєї роботи.

Учасниця однієї із команд табору Анна Чижик розповідала, що над створенням та програмуванням робота працювали чотири дні.

Фото: Суспільне

– Він мав зробити всього три місії – опустити батарею, блок та опустити чотири кола. Місій було багато, ми зробили лише три, – пояснила дівчина.

Запускав свого робота і учасник іншої команди Олександр Лига. Хлопець розповів, що разом із колегами їм вдалося запрограмувати його на виконання трьох місій.

– Спочатку ми хотіли зробити місію “Вагонетка”, завести її і, щоб вона злетіла. Але коли ми її робили, то в нас не дуже виходила, тому ми переробили місію і збили усі шайбочки. Наш робот уміє переміщати предмети і збивати, ще може піднімати і опускати, – пояснив Олександр Лига.

Серед завдань, які мали виконати учні, – презентація проєкту на тему “Місяць”. Вчителька початкових класів Тетяна Демченко розповіла про тему детальніше.

–  Проблеми були різні, одні пов’язані із водою, інші – з енергією, ґрунтом, тобто різноманітні теми, які діти відшукали і вирішення яких вони могли запропонувати, – додала вчителька.

Фото: Суспільне

Школяр Костянтин Філоненко поділився, що його команда взялася за вирішення проблеми із харчуванням.

– Ми розкрили тему з позиції, що доведеться робити, що їсти без доставки з землі. Запропонували три кроки для вирішення цієї проблеми. Перший крок — створити ферму овочів під куполом, друге – почати синтезувати м’ясо, останній крок – створити ферму з умовами для худоби, – пояснив школяр.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.