У черкаський зоопарк постачали товари за завищеними цінами. Товариство поверне гроші

Емблема черкаського зоопарку

Товариство, що постачало в міський зоологічний парк товари за завищеними цінами, має повернути 110 тисяч гривень до місцевого бюджету.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що суб’єкт господарювання неправомірно ініціював перед зоологічним парком питання про укладення додаткових угод щодо збільшення ціни на товари на понад 20 %. У результаті цього остаточна ціна стала вищою за ті пропозиції, що пропонували інші учасники торгів.

Коливання ціни товару на ринку при укладенні додаткових угод не підтверджено. Тобто сторони безпідставно змінили істотні умови договору.

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов та зобов’язав товариство сплатити незаконно отримані кошти, що призвело б до наповнення бюджету на 110 тисяч гривень. Однак, не бажаючи сплачувати кошти до бюджету, черкаське товариство оскаржило це рішення суду.

Північний апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокурора щодо незаконності збільшення цін та залишив рішення суду першої інстанції про стягнення 110 тисяч гривень до місцевого бюджету в силі.

Нагадаємо, черкаські патрульні за відео з камер спостереження знайшли ймовірних крадіїв. 

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *