Віктор Євпак

У черкаських тролейбусах хочуть перевозити не лише медиків

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій хоче дозволити спецрейсами тролейбусів перевозити додаткові категорії службовців.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Із проханням розширити перелік категорій службовців, яких підвозитимуть на роботи електротранспортом, до міської влади звернулися представники ДСНС, національної поліції, “Черкаського обласного центру крові “Черкаси-Плазма”, департаменту соцполітики ЧМР та інших.

– Таким чином, у Черкасах діятимуть 2 види спецрейсів тролейбусів: один для медиків (транспорт з позначкою “Червоний хрест”) та для інших категорій. У ці тролейбуси пускатимуть за наявності спеціальних посвідчень, а також маски та рукавичок. Такий перелік громадян має визначити виконавчий комітет Черкаської міськради, – підсумував головуючий на засіданні комісії ТЕБНС, заступник міського голови Ігор Волошин.

Нагадаємо, від 21 березня в обласному центрі зупинена робота міського автомобільного та електричного пасажирського транспорту. Наразі у Черкасах дозволені тільки спеціальні рейси, які перевозять виключно працівників медичних установ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. А як добиратись медикам з села?

  2. Чому не розширити перелік пасажирів які є працівниками підприємств критичної інфраструктури?!? Тролейбуси ходять туди-сюди майже порожні. Все мля для людей!..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.