У Черкаських закладах первинної медичної допомоги встановлять сонячні електростанції

сонячна батарея

У межах спільного проєкту МОЗ України та Світового банку “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя в Україні HEAL” закуплять та встановлять сонячні електростанції в різних областях України, зокрема й у Черкаській. 

Про це повідомили в МОЗ України.

“Енергетичне обладнання встановлять на 130 закладах надання первинної медичної допомоги. Наявність фотовольтаїчних електростанцій дасть змогу лікарням використовувати сонячну енергію як джерело живлення, а також накопичувати її”, – йдеться в дописі.

Обладнання встановлять у Волинській, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Закарпатській,  Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Черкаській областях.

Додають, що встановлення таких станцій дозволить закладам значно економити видатки на електроенергію та спрямувати ці кошти на інші потреби медзакладів.

Нагадаємо, що черкаські медзаклади мали отримати генератори на випадок блекаутів.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *