У Черкаському апеляційному суді виявили COVID-19

У працівниці Черкаського апеляційного суду підтвердили захворювання на COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Незважаючи на виявлений випадок коронавірусу, апеляційний суд продовжує працювати в штатному режимі з урахуванням обмежувальних карантинних заходів. Зокрема:

  • припинено всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо);
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
  • обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань, а також осіб з ознаками респіраторних захворювань (блідість обличчя, почервоніння очей, кашель);
  • зменшено кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня;
  • по можливості судовий розгляд справ здійснюватиметься без участі сторін, в порядку письмового провадження;
  • суддям та працівникам апарату суду при найменших ознаках захворювання рекомендовано вживати заходів щодо самоізоляції, повідомляти про свій стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та керівництво суду телефоном, е-mail.

Також  відвідувачам суду та учасникам судових засідань радять утриматися від відвідування установи без нагальної потреби.

Нагадаємо, раніше коронавірус було виявлено в працівників Монастирищенського райсуду,  Черкаського окружного адміністративного суду, Придніпровського районного суду міста Черкаси та Смілянського міськрайонного суду. Із 20 жовтня Соснівський районний суд пішов на карантин.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.