У Черкаському колегіумі “Берегиня” обрали директора

На посаду директора Черкаського колегіуму “Берегиня” за результатами конкурсу обрали очільницю “Черкаського міського методичного кабінету установ освіти” Інну Косенкову. 

Протокол засідання опублікований на веб-сторінці Черкаської міської ради. 

Також цю інформацію підтвердила в коментарі “18000” майбутня директорка.

У мене ще немає на руках наказу. Це рішення має підписати міського голова. На скільки мені відомо, відповідно до положення, я повинна приступити до обов’язків директора освітнього закладу 28 жовтня, але без наказу точна дата невідома, – говорить очільниця методичного кабінету.

За словами Інни Косенкової, крім її кандидатури, розглядали ще два кандидати. Але на другому турі вона залишилася одна, оскільки опоненти забрали свої документи на попередніх етапах конкурсу.

У батьківському колективі кажуть, що задоволені рішенням комісії.

– Цього разу ми вважаємо, що це компетентна й фахова людина. Але результат роботи буде видно лише після того, як вона приступить до своїх обов’язків, – говорить представниця батьківського колективу Олександра Демяненко.

Як розповіла директорка методичного кабінету, цю посаду вона очолює протягом 11 років, також має стаж викладачки університету.

– Отримавши такий досвід, мені захотілося іншої діяльності – прикласти практичні зусилля саме в закладі освіти, – пояснила Інна Косенкова.

Нагадаємо, що особу на посаду директора колегіуму шукали протягом двох місяців. У серпні конкурс на заміщення цієї посади вже проходив. Однак тоді конкурсна комісія департаменту освіти та гуманітарної політики не змогла визначити переможця.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.