Зоомагазин Леопольд

У Черкаському краєзнавчому музеї представили виставковий комплекс, присвячений пам’яті Шевченка

Виставка в краєзнавчому музеї

Експозиційно-виставковий комплекс “Комеморативна Шевченкіана ХХ століття”, присвячений пам’яті Тараса Шевченка, можна оглянути в Черкаському обласному краєзнавчому музеї. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної ради.

На виставці можна побачити поштові листівки з репродукціями полотен із зображеннями Шевченка. Тут листівки 1939 року видання з малюнками Т. Шевченка, зокрема відомі роботи: “Автопортрет. 1840 р.”, “Хата Шевченка в селі Кирилівці”, “Ново-Петрівська кріпость” та інші.

Представлена літографія класика українського малярства, уродженця Черкащини Фотія Красицького в оздобленні використано рушник з портретом Шевченка, вишитий майстринею з села Шевченкове Звенигородського району в 1939 році.

Центральне місце займають твори “Катерина”, “Єретик”, “Кобзар”, видані 1939 року. Ювілейний “Кобзар” 1939 року проілюстрований Іваном Їжакевичем – живописцем і графіком родом із села Вишнопіль Уманського повіту. Його шевченкіана нараховує майже 200 робіт до творів Кобзаря.

Нагадаємо, 9 та 10 березня в Черкасах запланована низка культурно-просвітницьких заходів, присвячених пам’яті Тараса Шевченка.

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *