Зоомагазин Леопольд

У черкаському ЛНЗ назвали вигадкою інформацію про “космічні” преміальні для гравців

Гендиректор ЛНЗ Андрій Колісник

Гендиректор ЛНЗ Андрій Колісник спростовує інформацію, що гравці його клубу отримали “космічні преміальні” після перемоги над “Поліссям”.

Про це він розповів в інтерв’ю “18000”.

– Весною ми виграли в “Полісся” і з’явилася інформація про якісь просто космічні преміальні. Абсолютно вигадана інформація. Преміальні завищили у кілька разів. Майже ніхто не дзвонив до цього, але одразу були дзвінки після, аби уточнити у директора, чи це правда. І тоді я вже кажу журналістам, що набагато цікавіше все-таки говорити про гравців, які приходять в український чемпіонат. Були у нас гравці із Косово? Ізраїля? Можливо, були, але не так багато і про них всіх можна запитати. Та цікавлять питання та інформація про якісь скандали, гроші. І все б нічого, аби вони були б хоча б невигадані, – сказав Колісник.

Зазначимо, що тоді журналіст Ігор Бурбас повідомляв, що кожен футболіст черкаського клубу отримав за перемогу 5 тисяч доларів.

Більше читайте в матеріалі: “Черкащина може давати таких футболістів і наше завдання залишати їх тут”. Інтерв’ю з гендиректором ЛНЗ Андрієм Колісником.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *