У Черкаському театрі ляльок покажуть пригоди Гаррі Поттера

Фото: “Суспільне”

Актори Черкаського театру ляльок, попри карантин, готують нові вистави, шиють реквізит і чекають завершення локдауну. 

Про це розповідає “Суспільне”.

Нині в театрі працюють над новою виставою, яка розповість про пригоди Гаррі Поттера. У головній ролі – акторка Антоніна Кашнер. Розповіла, що відчути образ Гаррі Поттера їй було нескладно, тепер головне – берегти ляльку, тому що без неї в цій виставі не обійтися.

– Дуже індивідуальна ця лялька, бо вона зшита нашим головним художником. Тобто спочатку її намалювали, а потім зшили, –розповіла акторка Антоніна Кашнер.

Фото: “Суспільне”

Колега акторки Микола Король говорить, що над виставою ще треба попрацювати. Лише тоді його герой буде довершеним, а поки не розповідає, кого грає.

– Це такі якісь дуже тонкі матерії, які інколи важко виразити словами. Акторська робота – це та робота, в якій можливо себе проявляти, як дитина. Давати гратися начебто з речами, з навколишнім світом. Це, можна сказати, продовжує нам життя, – зауважив Микола Король.

На нову виставу надихнув карантин. Показати її глядачам планують за місяць.

– Цей карантин дав можливість зупинитися і звернути увагу на якість. На ті моменти, які ми раніше в тій суєті просто могли не звертати увагу, – зазначив головний режисер Ярослав Грушецький.

За словами режисера, з початку карантину, окрім цієї, у театрі поставили дві вистави, які встигли побачити відвідувачі. Зараз, під час жорстких обмежень, глядацька зала порожня.

За словами режисера, переходити на вистави-онлайн не збираються. Тож чекають якнайшвидшого завершення локдауну.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.