У черзі 40 замовлень: жителів Черкас запрошують плести маскувальні сітки для військових

Руки жінки, які плетуть сітку

У “Центрі допомоги армії” небайдужі черкасці плетуть бліндажні сітки. Сюди приходить близько 70 волонтерів, однак треба ще більше рук, аби швидше закривати запити від захисників. 

Про це “18000” розповіла волонтерка й координаторка зі створення маскувальних сіток ГО “Центру допомоги армії” Ольга Воскобій.

За її словами, нині в Центрі можна застати волонтерів із дев’ятої ранку й до комендантської години. Приходять тоді, коли кому зручно: хтось зранку, хтось після роботи.

– Загалом сітки плетуть близько 70 осіб, однак у приміщенні водночас зустрічаються не більше 20 “павуків”. Це дуже мало, бо потреб із фронту надходить багато, – розповідає Ольга Воскобій.

Жінка плете сітку

Волонтерка каже, що зазвичай сітки потрібні військовим ще на вчора. Нині у черзі їх більше сорока. Притому що за тиждень небайдужі встигають сплести до 30 сіток великих розмірів.

– Запити надходять із усієї України. Хтось натрапив на нас у соцмережах, хтось почув від знайомих. Військові телефонують з фронту, з різних бригад і підрозділів. Допомагаємо не лише черкаським воїнам, а й усім, хто звертається, – пояснює пані Ольга.

Діти допомагають плести сітки

Аби робота не зупинялася, волонтери потребують матеріалів. Із основ – спанбонд, іншими словами флізелін. Він зручний у використанні: легкий і майже не намокає. До того ж його навчилися принтувати відповідно до місцевості на фронті.

– Ми будемо раді поповненню в нашій волонтерській родині. Чекаємо на небайдужих людей, які хочуть внести свій вклад у перемогу, можуть виділити кілька годин у тиждень, щоб допомогти створювати маскувальні сітки, бо вони рятують життя нашим захисникам, – зазначає Ольга Воскобій.

Сітки в коридорі

“Центр допомоги армії” розташований по вулиці Благовісній, 170, однак вхід у приміщення з вулиці Остафія Дашковича, зліва від ЦНАПу (через арку в двір, далі – другі двері зліва). Центр працює без вихідних.

За додатковою інформацією можна звертатися до Ольги Воскобій за телефоном: +380979468140.

Ще одне приміщення Центру, де плетуть сітки, розміщене за адресою Шевченка, 333. Волонтерка-координатор – Катерина Мащенко, її телефон +380673776301.

Допомогти коштами громадській організації, зокрема, для плетіння маскувальних сіток можна за реквізитами:

Реквізити Центру допомоги армії

Фото Катерини Ткач

Також читайте: Працювати на себе: як черкаські військові залучають гранти для власної справи?

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Люди то плетут, но их труд не ценится! Возле базы ОПС на мешках с писком куча сеток валяется..да и возле ментовки в цетре (возле Ц.Рынка) долго мешки с песком лежали и на них те сетки..Которые в итоге выкинулись

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *