У ЧНУ відреагували на петицію про перепрофілювання ботанічного саду

У Черкаському національному університеті пояснили, що ботанічний сад у Черкасах не може стати громадським парком. 

Про це повідомили на сайті установи.

“Ця громадська ініціатива посягає на державну власність, суперечить не лише нормам права, а й здоровому глузду”, – зазначають у пресслужбі ЧНУ.

Нагадаємо, йдеться про електронну петицію, яка зареєстрована на сайті міської ради. Її опублікував черкасець Сергій Шмігірілов зі зверненням перепрофілювати ботанічний сад поблизу Черкасиводоканалу в громадський парк.

У ЧНУ пояснили свою позицію – ботанічний сад із 1936 року належить освітньому закладу та має статус об’єкту природно-заповідного фонду України. Також право на користування 4,58 га земельної ділянки засвідчене відповідними “земельними” документами.

Мета ботанічного саду – накопичення колекцій флори з метою її вивчення та збереження. А на території нині зібрані багаті колекції рослин. Додають, що сад повністю виконує своє цільове призначення.

Водночас ЧНУ кілька разів подавав пропозиції щодо інвестиційного проєкту з реконструкції приміщень і зелених насаджень, навіть був розроблений проєкт нового ботанічного сау за програмою, затвердженою в 2007 році.

У пресслужбі Черкаського національного зауважують, що готові розглянути конструктивні пропозиції від містян.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.