У День міста погасять власну марку Черкас: кошти з продажу спрямують на реабілітаційний центр для ветеранів війни

На території черкаського стадіону планують створити спортивно-соціальний і психологічний реабілітаційний центр для ветеранів війни. Нині ініціатори збирають кошти під час благодійних заходів. 

Про це розповів директор “МСК «Дніпро»” Юрій Гончаров.

Найближчий захід, під час якого планують зібрати кошти на втілення проєкту, – представлення власної марки “Слава ЗСУ!” із зображенням муралу на ТРЦ “Любава”.

Як розповів Юрій Гончаров, на День міста Черкаси марку урочисто погасить міський голова Анатолій Бондаренко спільно з керівництвом “Укрпошти”. Після цього вона надійде у продаж, а кошти від реалізації спрямують на роботу реабілітаційного центру для ветеранів війни.

За словами директора “МСК «Дніпро»”, для створення реабілітаційного центру необхідно придбати спортивне екіпірування і тренажер з веслування.

– Наразі вже є декілька ветеранів війни, які хочуть проходити в нас спортивну реабілітацію. У подальшому хочемо залучити до цього якомога більше наших захисників не лише з Черкас, а й з усієї України. Переконаний, що зможемо охопити спортивно-соціальною реабілітацією до півтисячі українських захисників на рік, – розповів Юрій Гончаров.

Додамо, раніше в Черкасах відбувся благодійний футбольний матч, під час якого збирали кошти на реабілітаційний центр. Участь у благодійному товариському матчі взяли команди “Черкаська міська рада” і “Черкаський бізнес”.

Також читайте: Переселенцям, які проживають у черкаських гуртожитках, доставили гуманітарну допомогу.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *