У десятій грі Суперліги “Черкаські Мавпи” здобувають першу перемогу

В останньому матчі першого кола Суперліги Паріматч “Черкаські Мавпи” з рахунком 85:81 перемогли “Миколаїв”.

Про це повідомляють на офіційному сайті “Черкаських Мавп”.

У черкасців від початку вийшли Скапінцев, Ткаченко, Попов, Кобець та Конєв. “Мавпи” одразу вийшли вперед і досягли відриву в очках, вигравши чверть з рахунком 21:13.

Упродовж другої чверті “Мавпи” тримали перевагу в більш, ніж 10 очок. Кращими гравцем у першій половині стали Іван Ткаченко й Дмитро Скапінцев. Після закінчення першої половини рахунок склав 40:30 на користь черкащан.

У другій половині гри Іван Ткаченко здобув 31 очко й встановив рекорд у власній кар’єрі. Загалом “Мавпи” все більше переважали “Миколаїв” у рахунку, вигравши чверть – 67:53.

У заключній чверті гості почали поступово зближатися в рахунку. Однак Іван Ткаченко поцілив триочковий і дав черкасцям лідерство в 4 очки. В підсумку – 85:81, “Черкаські Мавпи” здобувають першу перемогу в сезоні.

Наступний матч “Черкаські Мавпи” проведуть вдома 19 листопада, проти БК “Дніпро”.