У ДФС заявляють, що вручили підозру “Новій якості”. У компанії кажуть, що знають про це лише з “Фейсбука”

У ДФС заявляють, що викрили злочинну схему компанії, яка є монополістом у сфері надання послуг з утримання багатоквартирних будинків, через яку фірма нанесла збитки державному бюджету в розмірі 5,4 мільйона гривень.

У податковій поліції зазначають, що вчора, 5 березня, фігурантам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Ідеться про компанію з утримання будинків “Нова якість”.

Водночас у самій компанії “Нова якість” заявляють, що станом на 6 березня ніхто із засновників та керівництва групи компаній “Нова якість” не отримував підозр.

“У який спосіб фіскальники встановили, задокументували та припинили правопорушення – нам теж НЕВІДОМО! Про існування незрозумілих податкових порушень та кримінальне провадження ми дізналися із фейсбук-сторінки Державної фіскальної служби в Черкаській області”, – заявили у компанії.

коментарі

3 Коментарі

  1. шановні, 18000! в пості не вказано назву компанії, ви не боїтеся, що колись прийдеться відповідати про ваше “додумування”? ви багато виставляєте неправдивої і недостовірної інформації!!!!

    1. Наша редакція публікує новини, а не пресрелізи. Тож ні, не боїмося. Якщо Ви вважаєте, що якась інформація, опублікована нашим виданням, не відповідає дійсності, напишіть нам, будь ласка, про це на електронну пошту з фактами, які це підтверджують. Їх обов’язково буде взято до уваги. Дякуємо за увагу до нашого медіа!

      1. в пості ДФС не вказано назви компанії! Надайте докази, що ДФС має на увазі саме компанію “Нова якість”! Ви додали відповідь від НЯ, а не доказ того, що підозра від ДФС стосується НЯ!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.