У «Дирекції парків» повідомили графік роботи та вартість квитка на колесо огляду

Попередньо вартість дорослого квитка на атракціон «Колесо огляду» складе 50 гривень, дитячого – 30.

Про це у коментарі виданню 18000 повідомив директор КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

Працюватиме колесо огляду за таким графіком, як і решта атракціонів у Сосновому бору. Взимку – до 19.00, влітку – довше.

– Колесо можна експлуатувати при температурі від -5 градусів. Воно має 20 кабінок, половина з яких – закритого типу. Тобто за сприятливих погодних умов прокататися на ньому можна буде й взимку, – додає Андрій Куча.

коментарі

3 Коментарі

 1. 50 грн за одне коло, два чи скільки? В Одесі наприклад 100 грн- 3 кола.

 2. а чому так сухо написано?!
  взагалі незрозуміло, то вже працює колесо чи ще в все в планах?
  коли було відкриття, чи воно взагалі було? чому не залучено громадськість до відкриття (якщо воно було)? чи були якісь акції? це ж легко – навіть просто пороздавати на перший запуск у ці 20 кабінок //тобто мінімум 20 білетів серед відвідувачів комунальних закладів чи інших місць: парків (Перемоги, Долини троянд, Хіміків, Соборний-Першотравневий, скверу за облрадою), пляжів, зоопарку, кінотеатру “Україна” тощо. Це ж був би приємний подарунок для жителів і гостей міста.
  Що означає фраза “за графіком, як і решта атракціонів”? а якщо я не знаю цей “звичний” графік… що значить “влітку довше”? це такий чіткий графік чи як кому буде завгодно?
  дитячий квиток – 30 грн. А діти до 6 років також 30 грн? //у зоопарку до 3-х років безкоштовний вхід і це логічно, бо дитину ж батьки тривати будуть, місця вона в кабіні не займе лишнього

 3. Чи працює колесо огляду в будні дні

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини