Логотип Євробачення

У “Дії” завершилося голосування за представників журі на Євробачення-2024 від України. Хто потрапив до складу журі, оголосять 11 травня, у день гранд-фіналу Євробачення.

Про це пише Суспільне. Євробачення.

Упродовж тижня українці мали змогу віддати свій голос за одного з десяти запропонованих кандидатів — загалом в опитуванні взяли участь 235 572 користувачі.

Українці обирали серед кандидатів: FIЇNKA, Олексій Бондаренко, Олександр Варениця, Ірина Горова, Олена Коляденко, Макс Нагорняк, Анна Свиридова, Костянтин Томільченко, Олена Тополя (Alyosha) та Євген Тріплов.

За результатами опитування буде сформовано рейтинг — пʼятірці кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів, буде запропоновано підписати зобовʼязання члена Національного журі України на Євробаченні-2024. Головою журі автоматично стане кандидат із найбільшою підтримкою під час опитування.

Нагадаємо, 68-й Пісенний конкурс Євробачення відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Україну представлятиме дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею “Teresa & Maria”.

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *