У фіналі Кубка України “Черкаські Мавпи” поступилися супернику

Черкаські Мавпи зазнали поразки в фіналі Кубка України.

Про це повідомили на офіційному сайті “Черкаських Мавп”.

4 квітня відбувся фінал Кубка України. Зіграли “Черкаські Мавпи” з “Будівельником”. У результаті черкащани поступились – 70:93.

Кияни активніше розпочали гру й більшу частину першої чверті лідирували в рахунку. Однак, на першу перерву команди пішли за невеликої переваги “Будівельника” – 20:23.

У другій чверті в “Мавп” атака розладналася, як наслідок, черкасці відпустили суперника на комфортну відстань. Перша половина завершилася з рахунком 34:48 на користь “Будівельника”.

Також у другій частині матчу “Мавпам” не вдалось наздогнати суперника. У підсумку “Будівельник” здобув перемогу в фіналі з рахунком 70:93.

Додамо, центровий “Черкаських Мавп” Дмитро Скапінцев увійшов до символічної збірної Кубка України і став найкращим центровим.