У Черкасах молодята одружилися у велосипедній формі та шоломах
Черкасці Тетяна та Олексій Вовк весільну церемонію у РАЦСі відзначили у спортивній формі та на велосипедах 6 червня. Частина їхніх гостей приєдналися до святкування у такому ж дрес-коді. Вони влаштували заїзд містом.
Про це у розмові з “18000” розповів рандонер Олексій Вовк.
За його словами, велосипеди є невід’ємною і великою частиною життя молодят вже протягом багатьох років. Адже вони є членами велоклубу “Rezervation team” і вже не перший рік займаються велоспортом. Нещодавно наречені брали участь у Всеукраїнському велозаїзді “Національний флеш”.
– Я захоплююся велоспортом протягом 12 років, а дружина – років сім. Ми не говоримо, що ми велоспортсмени, а називаємо себе рандонерами. Тобто основна наша дисципліна – це їздити бревети (довготривалі велосипедні поїздки на визначену дистанцію, – ред.) по 200, 300, 400, 600, 1 000 і 1 200 кілометрів. Моя дружина посіла перше місце серед рандонерок в Україні, вона проїхала найбільшу кількість бреветів і, відповідно, найдовшу відстань. Я серед чоловіків п’ятий, – говорить Олексій Вовк.
Молодята із гостями у велосипедній формі біля Палацу одружень у Черкасах
Після того, як він освідчився своїй майбутній дружині, вони одразу почали розмірковувати над форматом весілля. Оскільки в обох вже були церемонії у стандартному форматі, у чоловіка виникла ідея влаштувати одруження у спортивному стилі з велосипедами і заїздом після розпису.
– Дружина мою ідею підтримала. Я потім навіть вагався щодо формату, а вона – ні. Потім ми запропонували нашій велокоманді прийти на церемонію у формі та з велосипедами, вони з радістю погодилися, – розповідає наречений. – Ми були одягнені у велосипедні форми, але у нареченої була імпровізована фата і спідничка, а у мене – бутоньєрка і метелик на шиї. Інші гості були у класичному одязі.
Велопрогулянка молодят після реєстрації шлюбу
Після реєстрації шлюбу подружжя із командою проїхали на велосипедах вулицею Хрещатик від Палацу одружень до Долини троянд, де влаштували фотосесію.
– До велосипедів у нас були прив’язані жерстяні банки, які гучно тарабанили і привертали увагу перехожих. Після заїзду ми переодягнулися і поїхали на банкетну частину. Святкування провели в автентичному стилі: я був у вишитій сорочці, а дружина – у вишитій сукні, – додає черкасець.
Олексій та Тетяна Вовк на весіллі тримають картину з велосипедистами
На святкування було запрошено 40 гостей. Банкетний зал флористи прикрасили заквітчаними колесами від велосипедів.
– Ми хотіли провести цей день нестандартно і неординарно. Такі пустощі можуть трошки розфарбувати наше життя. Сьогодення потрібно робити яскравим і кольоровим, аби потім було що згадати, – каже Олексій Вовк.
Олексій та Тетяна Вовк святкують весілля у вишиванках
Читайте також: Чому черкасець став Вовком: як позбутися російського прізвища і повернути українське.
Читаєте “18000”? Тоді скажіть нам, що думаєте! Відкривайте опитування і сміливо позначайте відповіді!