Із 21 червня черкасці не можуть безконтактно розрахуватися у міському транспорті. Збій стався на фірмі, що забезпечує роботу валідаторів.
Про це «18000» розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко.
- Причина у програмному забезпеченні. Наразі підприємство, що обслуговує ці валідатори, усуває проблему. Роботи обіцяють виконати до кінця тижня, – розповів Віталій Москаленко.
Валідатори встановлені у 82 черкаських тролейбусах і є єдиним способом оплати за проїзд. Під час технічної несправності підприємство «Черкасиелектротранс» втрачає дохід. Завдані збитки вимагатимуть повернути.
- Це є форс‐мажорні обставини. Але вони виникли через помилки компанії, тому після запуску системи будемо вимагати компенсувати завдані збитки, – пояснив Москаленко.
У компанії, що відповідає за справність валідаторів, зазначили, що проблему наразі намагаються усунути.
- Цю ситуацію зараз вирішують, – відповіли на гарячій лінії фірми Smart Ticket City.
Анастасія Бут
Також читайте: Переселенці в Черкасах вже можуть отримати гуманітарну допомогу.
Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер‐каналі «18000». Підписуйся, аби не пропустити!




І нехай не працюють ще довго -довго
Рина ви думаєте,що пишете?