У Кам’янці оновили електростанцію, яка живить увесь район

Фото: “Черкасиобленерго”

На завершальному етапі перебувають ремонтні роботи з модернізації електростанції, яка подає енергію Кам’янці та Кам’янському району. 

Про це повідомляє пресслужба “Черкасиобленерго”.

У Кам’янському районі збудували сонячну електростанцію потужністю 25 МВт. Для того, щоб приєднатися станції до електричних мереж, провели реконструкцію на підприємстві.

Як пишуть у пресслужбі, роботи тривали близько року в два етапи. Нині вони на завершальній стадії, обладнання вже перебуває під напругою. Завершуються лише опоряджувальні роботи та роботи, пов’язані з улаштуванням технологічних доріг на території підстанції.

Фото: “Черкасиобленерго”

– Модернізація передбачала заміну силових трансформаторів на нові потужністю 25 МВА з пристроями, які дозволяють автоматично регулювати напругу на шинах підстанції під навантаженням. Також встановлення елегазових вимикачів 150 кВ у колах силових трансформаторів на заміну зношеного обладнання. До того ж встановлення лінійного комутаційного обладнання 35 кВ, реконструкцію релейного захисту та автоматики, а також часткове перевлаштування будівельної частини підстанції, – зауважив директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ “Черкасиобленерго” Олександр Бращенко.

За словами начальника центральної групи служби підстанцій Віталія Темічева, нові трансформатори обладнані пристроєм РПН, що дозволяє покращити рівень напруги для споживачів і регулювати його.

– Старі трансформатори не мали пристроїв перемикання і регулювання під навантаженням. Це часом викликало незручності для споживачів і коливання рівня напруги. Нові установки дозволяють виконувати це в автоматичному режимі, що у свою чергу поліпшує якість електроенергії, – пояснив Віталій Темічев.

Фото: “Черкасиобленерго”

Оновлення відбулися також у приміщенні, де перебуває обладнання релейного захисту та автоматики обох трансформаторів. У ньому позмінно працюють двоє чергових, які слідкують за енергосистемою району.

Включення підстанції в роботу очікується до 30 листопада.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.