У Кам’янці триває виставка ляльок «Обличчя України»

лялька на виставці

На Черкащині триває виставка авторських ляльок

У Кам’янці триває виставка ляльок «Обличчя України» від Богдани Моци. 

Про це повідомили у Кам’янському державному історико‐культурному заповіднику.

«До нас одночасно завітали історичні постаті, видатні діячі та знакові особистості, які визначають обличчя нашої Батьківщини. Одночасно і в такому складі велетні думки, провідники української нації, герої, славні сини та доньки не були в жодному музеї України», – пишуть у заповіднику.

леся українка

Леся Українка у ляльковому образі

Як йдеться у дописі, кожна авторська лялька майстрині унікальна і має свій власний неповторний характер. Процес народження нової лялечки – це народження нового образу, де важлива кожна дрібниця — від погляду до вибору крихітного ґудзичка на костюмі чи зморщечки на обличчі.

лялька

Лялька на виставці

Що відомо про Богдану Моцу

Раніше «18000» розповідали історію Богдани Моци з Кам’янки, яка створює авторські ляльки по фото. Її ляльки мають Ольга Полякова, MamaRika, Ольга Цибульська та інші відомі люди.

- Одну ляльку можу виконати і за день. Термін залежить від того, наскільки оперативне замовлення. Треба буде довго працювати, але поки не зроблю – не заспокоюся, не засну – поки не зроблю. Було таке, що до о пів на четверту ранку працювала. Потім о сьомій прокинулася, пофотографувала замовнику, щоб переконався, що все гарно, можливо, треба щось переробити. До десятої відправляю. Але це в задоволення, це мій відпочинок, – розповідала Богдана Моца.

Відомо, що як на замовлення, Богдана створює ляльки у свою колекцію. Понад 25 екземплярів вона планувала показати під час своєї другої виставки влітку, де поєднається сучасність і минуле. Майстриня хотіла створити ляльки поетів Тараса Шевченка та Івана Франка, письменниць Ліни Костенко та Лесі Українки, виконавця Кузьми Скрябіна, а ще військових Валерія Залужного та Романа Грибова, спортсменок Ольги Харлан і Ярослави Магучіх, мовознавиці Ірини Фаріон та інших.

Нагадаємо, раніше вона анонсувала персональну виставку ляльок, яка триватиме місяць.

Про унікальних ляльок та шлях Богдани Моци в інтерв’ю – Як у дзеркало подивитися: тренерка з Кам’янки створює лялечки за фото.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *