У Каневі Порошенко вручив Шевченківські премії. Людей пускали за списками (ФОТО)

Фото з twitter

На Чернечій горі в Каневі Петро Порошенко вручив Національні премії України імені Тараса Шевченка українським діячам культури та мистецтва. Як повідомляють активісти, потрапити на захід можна тільки за списками.

Як повідомляється в twitter Президента, премію отримали українські митці, які зробили великий внесок в національне відродження, здобули не одну блискучу перемогу на культурному фронті.

Фото з twitter

Цьогоріч Національну премію присуджено режисеру Роману Бондарчуку (повнометражний ігровий фільм “Вулкан”), публіцисту Богдану Гориню (есе-колаж “Святослав Гординський на тлі доби”), режисеру-постановнику Ростиславу  Держипільському (вистави “Енеїда” І.Котляревського, “Вона – Земля” В.Стефаника, “НАМLЕТ” В.Шекспіра, “Оскар і Рожева Пані” Е.-Е.Шмітта).

Також премії отримали письменниця Оксана Забужко за книгу “І знов я влізаю в танк…”, художник Василь Чебаник за проект “Графіка української мови”, художній керівник –  головний  диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо Володимир Шейко –  за аудіозаписи творів українських композиторів до Фонду Українського радіо, концертні програми 2013 – 2018 років.

Розмір премії ім. Тараса Шевченка на 2019 рік встановлено у розмірі 200 тисяч гривень кожна.

Водночас, як інформує Громадянська мережа «Опора», на заходи за участі Порошенка пускають за списками. Це мотивується заходами безпеки, а списки надали з Черкаської ОДА. Біля “пунктів пропуску” чимало обурених, котрим не дозволяють піднятися на гору.

Фото – Опора

Зазначається, що біля підніжжя Чернечої гори чимало автобусів, котрими привезли людей з різних районів.

О 17-тій Петро Порошенко завітає і до Черкас. Біля палацу культури Дружба Народів вже встановили сцену. Анонсовано виступ гурту Мандри та Марії Бурмаки.

Нагадаємо, попередньо візит Порошенка на Черкащину планувався на 26 лютого, однак був перенесений.

Сьогоднішній приїзд гаранта в Черкаську область уже третій для нього за останні кілька місяців.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *