У Каневі припинив роботу госпіталь для хворих на COVID-19

У Каневі припинив роботу госпіталь для хворих на коронавірус пацієнтів, який розташовувався на базі багатопрофільної лікарні. 

Про це інформують на сторінці Канівської міської ради.

Зі слів головної лікарки Віри Шапошник, Міністерство охорони здоров’я спільно з Національною службою здоров’я України оновило перелік закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Відповідно, одні з них залишаються опорними лікарнями, які продовжуватимуть забезпечувати інфекційну готовність на постійній основі. Інші, так звані лікарні “другої хвилі”, будуть або виключатися з мережі у разі зниження показників захворюваності, або розширюватися за рахунок лікарень “третьої хвилі”.

Канівська багатопрофільна лікарня згідно з переліком належить до закладів “третьої хвилі”.

– Із 1 червня припинив свою роботу “ковідний” госпіталь у Каневі. Нині в інфекційному відділенні медичного закладу перебуває 22 хворих із пневмонією, із них – 5 з підтвердженим діагнозом “коронавірусна хвороба”, яких продовжують лікувати. За вчора нових хворих не поступало, – зазначила Віра Шапошник.

Додамо, “ковідний” госпіталь у Каневі розгорнули 25 вересня 2020 року, перепрофілювавши під нього ліжка з загального фонду спочатку на базі інфекційного, а далі неврологічного, терапевтичного та реанімаційного відділень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *