У канівському заповіднику бродячі пси загризли 15 сарн

У Канівському природному заповіднику за останні три доби бродячі собаки вбили 15 особин сарни європейської.

Про це повідомила адміністрація заповідника в фейсбуці.

У дописі зазначають, що в Каневі існує проблема збільшення кількості бродячих собак, які знищують сарн. Це відбувається взимку, коли в лісі глибокий сніг вкритий зледенілою кіркою. Тваринам, які мають ратиці, важко пересуватися по снігу на відміну від собак.

У безпритульних псів мисливські інстинкти добре розвинені. Потреба здобування їжі у них є першочерговою. Такий собака має постійний дефіцит поживи, його організм зазнає значних енергетичних втрат на холоді. Вони здатні вбивати здобич не лише для того щоб наїстися, але і щоб задовольнити свій інстинкт.

Додамо, стерилізовані собаки мисливський інстинкт також не втрачають. Служба охорони заповідника згідно з законом (Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» ст. 3, ч. 2), не має права відстрілювати бродячих собак на території та в охоронній зоні об’єктів природно заповідного фонду України.

Втрата такої кількості особин сарни європейської завдає шкоди популяції цього виду на території заповідника, скорочує її чисельність та ставить цей вид на межу виживання в дикій природі. Це великий біль заповідника та непоправна шкода для природи, – зауважують у заповіднику.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Видати бродячим псам талони на додаткове харчування. А сарнам догану. “Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать…” (С)

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.