У кінці минулого року черкаська мерія замовила таксі на півмільйона

У грудні 2023 року департаменти ЖКК та дорожньо-транспортної інфраструктури та екології ЧМР уклали дві угоди на 467 тисяч гривень за послуги таксі.

Про це пишуть “Наші гроші. Регіон”.

Договір із департаментом дорожньо-транспортної інфраструктури та екології на суму в 186 тисяч гривень, із ЖКК – 281 тисяча гривень. Обидві угоди укладені з Тарасом Некрахою.

У договорі закладається середня вартість кілометра у 18,6 грн. Це дешевше, ніж, наприклад, у тендері Першої міської лікарні, де вартість 19,9 грн за одиницю.

Департамент ЖКК замовляв послуги таксі на 2023-й рік. Угоду було підписано на 389 тисяч гривень, заплачено – 290 тисяч гривень. Загалом аналогічні послуги міська рада замовляє із 2018 року на суму в близько 2 мільйонів гривень.

Послуги таксі мерії незмінно надає ФОП Тарас Некраха. За інформацією clarity-project, він має угод на 2,1 мільйона гривень, всі вони укладені із департаментами Черкаської міської ради.

Згідно з реєстрами, безпосередньо у його власності перебувають Mercedes-Benz 190 (1987 р.в.) та ВАЗ 111840 (2008 р.в.). Користується поштою tarik.taxi1@gmail.com, має ліцензію з 2014 року. На своїй сторінці в соцмережах позиціонує себе як прихильник «команди мера».

Дивіться всі випуски програми “Що далі?” на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся, щоб не пропустити наступні відео!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *