У Києві думають над тим, аби розмістити афганських біженців у черкаській колонії

Міністерство внутрішніх справ звернулося до Міністерства юстиції з пропозицію розміщення біженців з Афганістану на території двох виправних колоній пенітенціарної системи.

Разом з тим Мін’юст запропонував інші варіанти, серед яких зокрема і черкаська виправна колонія 62, що розташована на межі Черкас та селища Хутори. 

Відповідна інформація міститься у відповіді на інформаційний запит APnews. Кінцеве рішення має ухвалити Уряд на одному із майбутніх засідань.

У коментарі “18000” авторка листа, працівниця Міністерства юстицій підтвердила його автентичність та зазначила, що будь-які інші коментарі з цього питання можна буде давати виключно після ухвалення кінцевого рішення Кабміном.  

Заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко зазначив, що про подібні ініціативи з боку Міністерства юстиції чує вперше. На жодній оперативній нараді чи засіданні виконавчого комітету це питання не розглядалось і не обговорювалось.

Зв’язатися за коментарем з самою колонією нам поки не вдалося. Окрім того, ми звернулися у Черкаську облдержадміністрацію. Там коментар пообіцяли надати згодом. 

Варто зазначити, що нині черкаська виправна колонія № 62 не розміщує у себе ув’язаних. Вона була розформована у минулому році за ініціативою Міністерства юстиції разом з низкою інших колоній у межах програми оптимізації мережі установ виконання покарань. 

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Зачем нам эта шваль

  2. Ви бачили, як вони себе поводять? Зухвало, брутально, наче усі їм щось повинні. Дуже не хочу, щоб вони жили тут, поряд із нами. Інша віра, інше виховання, інше відношення до “іновірців”. Їм весь час здається, що хтось знецінює їхню віру. В Київській області люди бунтували проти їх заселення і влада передумала. Це буде дуже великий клопіт та проблема на наші голови. От виёдіть “у народ” та зробіть опитування. Впевнена: 99% будуть проти них.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.