У липні оновлять черкаський зоопарк

Нові зони відпочинку, оновлене поглиблене озеро, новий вхід з турнікетами та електронний квиток. Все це уже в липні з’явиться в Черкаському зоопарку. 

Планується, що з липня буде введено в експлуатацію нову вхідну групу до зоопарку, нові каси та термінали. А також запрацює портал з продажем електронних квитків, що дасть змогу відвідувачам із інших населених пунктів заздалегідь спланувати екскурсію до Черкас.

Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Директор зоопарку Євгеній Ван розповів, що гості будуть проходити через турнікет, скануючи паперовий квиток або електронний на своєму ґаджеті. Це дасть можливість відслідковувати в реальному часі кількість людей, що зайшли і вийшли, адже вхід та вихід буде окремо з різними турнікетами. А в час пандемії це особливо важливо, оскільки буде можливо контролювати кількість відвідувачів на території парку. Він також додав, що у парку буде дві зони відпочинку і суттєво змінений та оновлений архітектурний вигляд.

– Ми вирішили поглибити озеро до 6 метрів, бо раніше воно було лише метр завглибшки. А оскільки на ньому завжди багато птахів і, відповідно, багато біологічних відходів, то вода швидко забруднювалася, а влітку починала цвісти, зеленіти і набувати неприємного запаху. Тепер же, через збільшення об’єму води, такі процеси вдасться суттєво скоротити. До того ж, ми плануємо встановити автоматичну систему фільтрації води. А ще хочемо зробити невелику річку, яка протікала б через усю територію зоопарку, – поділився планами реконструкції директор.

Також нині друга та третя черга реконструкції зоопарку на етапі проектування, це буде реконструкція тераріуму та зони птахів. Все це буде зроблено за інвестиційні кошти. Для розробки майстер-плану для зоопарку було залучено спеціалістів із Канади, Німеччини, Франції та Нідерландів.

За інформацією мерії, сьогодні площа зоопарку становить 3,7 гектари, проте вона може бути збільшена майже вдвічі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Політика якраз шкодить: директор зоопарку про депутатство, 300 млн від “Рошену” і здорожчання квитків (ВІДЕО)

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Он як поРОШЕНко постарався! А пан Ван подумав, кому по кишені будуть такі квитки??? Його цукерки вже не по кишені основній масі населення, тепер ще й “окупував” зоопарк. Як же все це набридло! Усе, що пов”язано із цим лузером.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.