У лисянській лікарні виявили понад 2,5 мільйони збитків

лисянська територіальна лікарня

фото з сайту лікарні

Аудитори виявили порушення під час ревізії у Лисянській територіальній лікарні. Вони призвели до втрат сумою у 2,7 мільйона гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної державної адміністрації із покликанням на Управління Північного офісу Держаудитслужби у Черкаській області.

Виявлено недоотримання 1,2 мільйона гривень від договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладених із Національною службою здоров’я. Це сталося через заниження обсягу фактично наданих послуг у первинних документах та відсутність змін в укладених договорах.

Держфінконтроль виявив також факт надання підприємством платних медичних послуг іншій юридичній особі без оформлення договірних відносин та без отримання коштів у повному обсязі. Витрати на ці послуги склали 800 тисяч гривень.

Ще майже 500 тисяч гривень, отримані підприємством у межах медичного пакета для лікування COVID-19, використано не відповідно до визначеного порядку.

Решта недоліків – це порушення з оплати праці та розрахунків з орендарями за комунальні послуги.

За результатами ревізії, відносно п’ятьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за відсутність бухгалтерського обліку або ведення його з порушенням установленого порядку. На адресу об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Черкаській області для прийняття відповідних рішень.

Читайте також: Завдав збитків на 35 мільйонів, організуваши злочинну схему: черкащанину повідомили про підозру.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *