Віктор Євпак

У масках та з відчиненими дверима: як цього року відбуватиметься ЗНО

Під час роботи на ЗНО випускники мають увесь час перебувати в захисних масках. 

Про це в інтерв’ю Ліга.нет зазначила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, відповідна норма передбачена постановою головного санітарного лікаря України, що містить вимоги до проведення ЗНО в умовах пандемії.

Вона також повідомила, що кожен учасник тестування буде забезпечений двома масками. До складання ЗНО допускатимуть лише дітей із температурою тіла до 37,2 градусів.

– Тобто при 37,2 ще допустять, а при 37,3 – уже ні. Таких випускників відправлять на додаткову сесію, а інструкторів замінять, – наголосила Любомира Мандзій. – Український центр оцінювання якості освіти при обрахунку врахував ситуацію, що можуть бути випадки, коли у інструкторів може бути підвищення температури. Тому кожен пункт тестування матиме резервних інстукторів.

Двері аудиторії будуть відчиненими, щоб діти не брали дверну ручку руками під час входу в аудиторію. До того аудиторії мають бути провітрені упродовж пів години.

Пункт тестування вміщатиме максимум 400 випускників. Також буде забезпечений рух учасників в пункті тестування одному напрямі.

– Головне, щоб учасники йшли в одному напрямі, щоб люди не йшли один навпроти одного. Всі заходимо в один бік, і всі виходимо в один бік. Не створюємо зустрічний рух, – зазначила Любомира Мандзій.

ЧИТАЙТЕ: Затверджено оновлений графік проведення ЗНО

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.