У мерії не підтверджують факт травмування пасажирки 31-ої маршрутки

Учора у «Фейсбук» Марія Здор повідомила, що з 31 маршрутки поблизу зупинки «Шкільна» випала її свекруха. Внаслідок інциденту вона потрапила в лікарню з переломом руки.

Додамо, що у коментарях у соціальній мережі жінка писала, що нібито водій 31 маршрутки, не пересвідчившись, що всі пасажири вийшли, різко розпочав рух. У результаті двоє людей, які намагалися вийти із маршрутки, просто впали на тротуар, а водій зачинив двері та поїхав. Її  свекруху госпіталізували у Третю міську лікарню із переломом.

У мерії відреагували на повідомлення у соцмережі та направили звернення до перевізника.

За словами заступниці міського голови Людмили Бордунос, у ДП «Чарз-Авто» повідомили, що станом на 9 ранку 8 лютого із запитом на 102 потерпіла не зверталася, скарги на підприємство не надходили. У відповіді підприємство також зазначило, що кондуктори та водії стверджують, що такого інциденту не було.

– Я прошу людей фіксувати та повідомляти інформацію про такі випадки: надсилайте скарги в мерію, телефонуйте у поліцію. Адже ми не можемо вплинути на перевізника, притягнути до відповідальності винних, бо немає даних щодо порушення. А це кричущі випадки, – говорить Бордунос.

Нагадаємо, у кінці січня в мережі з’явилася інформація про те, що із автобуса №29 випало двоє людей. Цей маршрут обслуговує також “Чарз-Авто”. Тоді на підприємстві спростували інформацію та розповіли деталі.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *