У мерію викличуть поліцію, щоб прозвітували про гранату на автомобілі чиновника

На наступне засідання виконавчого комітету запросять керівництво черкаської поліції. Зроблять це, аби правоохоронці прозвітували про стан розслідування справи із замаху на вбивство заступника очільника департаменту освіти та гуманітарної політики Богдана Бєлова.

Прохання підтримати відповідне клопотання висловила членкиня виконкому, заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

– Хотіла б акцентувати увагу на події, яка сталася 11 березня, коли працівнику міської ради поклали в автомобіль вибуховий пристрій. Оскільки потерпілий пов’язує це безпосередньо зі своєю професійною діяльністю, для нас важливо, аби ця справа була розслідувана в найближчі терміни, – зазначила Анастасія Чубіна.

Решта членів виконкому підтримала відповідну пропозицію. Зокрема, перший заступник міського голови Сергій Тищенко зауважив, що поліція має прозвітувати й про інші резонансні справи, серед яких – смерть депутатки Олени Шевченко.

Як писав “18000”, 11 березня в Черкасах заступнику очільника департаменту освіти та гуманітарної політики Богдану Бєлову підкинули на автівку предмет, схожий на гранату.

За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин) та ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального Кодексу України.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.