У Міністерстві аграрної політики скандального черкаського ексрегіонала назвали “видатним аграрієм”

Міністерство аграрної політики напередодні святкування 30-ї річниці Незалежності України визнало “видатним аграрієм” Геннадія Бобова. 

Інформація про це міститься на сайті міністерства.

Також на сайті оприлюднена окрема замітка присвячена Бобову.

“Найбільше задоволення отримуєш від реального виробництва, коли створюєш щось нове, запускаєш підприємства, інвестуєш у розвиток та отримуєш результат!” – зазначає Бобов у замітці.

У відповіді на інформаційний запит “18000” у міністерстві повідомили, що окремих нагород Геннадію Бобову не вручали, а лише резюмували те, що він є героєм України, пов’язаним із аграрною галуззю.

Додамо, Бобов – екснардеп, який у січні 2014 року голосував за “диктаторські закони” та був активним представником еліти “Партії регіонів” на Черкащині.

У квітні 2014 року у Корсуні був убитий черкаський журналіст Василь Сергієнко, який напередодні смерті активно критикував Бобова. Нині на лаві підсудних перебуває п’ять осіб, затриманих та обвинувачених у вбивстві Сергієнка. Ці особи афілійовані з Бобовим та його оточенням та могли користуватися для скоєння злочину технікою, що належить підприємствам, які входять до орбіти Бобова. Самого Бобова також неодноразово перевіряли на причетність до цього злочину, втім прямих доказів поки виявлено не було. Організатором злочину вважають Вадима Мельника – ексначальника охорони самого Бобова.

Хочеш читати ще більше цікавих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.