У Міноборони розповіли, коли зможуть запустити електронний кабінет військовозобов’язаного

Посвідчення учасника бойових дій

Фото: Міноборони

Міністерство оборони України планує запустити електронний кабінет військовозобов’язаного у другому кварталі 2024 року.

Про це пише “АрміяInform”.

— Ми плануємо на початку другого кварталу запустити таку можливість, як тільки закон набуде чинності. Це достатньо короткий термін, для подібних інструментів можна сказати миттєвий, — сказала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

За її словами, в кабінеті військовозобов’язаного буде можливість оновити інформацію без відвідування територіальних центрів комплектації і далі цю інформацію вже будуть використовувати ТЦК.

Заступниця міністра оборони також пояснила, що ухвалений Верховною Радою законопроєкт №10062 про цифровізацію армії удосконалив взаємодію між реєстрами, розширив перелік відомостей про військовозобов’язаних, резервістів і призовників в системі “Оберіг”. За словами Черногоренко, що це дозволить наповнювати “Оберіг” за спрощеною процедурою без зайвої бюрократії, довідок і ксерокопій.

— Не потрібно буде нести купу документів. Ми зможемо отримувати ці дані в режимі реального часу з інших реєстрів, — заявила вона.

Також заступниця міністра зазначила, що реєстр військовозобов’язаних не буде розміщено в хмарних сховищах країн-членів НАТО.

— Він розміщений на території України. Це важливо зазначити й сказати, що цей реєстр буде на території України. Він вже розгорнутий, вже працює, вже отримав комплексну систему захисту інформації, — сказала вона.

Катерина Черногоренко додала, що буде також запроваджено можливість подати електронну заявку на отримання статусу учасника бойових дій.

Нагадаємо, над Черкаським районом у суботу, 20 січня, знищили ворожий безпілотник.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини