У міській раді вирішили, хто вивозитиме великогабаритне сміття замість “Нової якості”

Черкасці, яким потрібно вивезти великогабаритне або ремонтне сміття, можуть замовити цю послугу в КП “Черкаська служба чистоти”.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Відтепер складати великогабарит на контейнерних майданчиках Черкас забороняється. Контроль за дотриманням правил благоустрою здійснюватиме управління інспектування та поліція. На порушників чекатиме штраф.

Нагадаємо, 7 липня Північний апеляційний господарський суд ухвалив рішення щодо задоволення апеляційної скарги виконкому міської ради про розірвання договору із компанією “Благоустрій” про вивезення негабаритних відходів.

Водночас у самій компанії “Благоустрій” заявляють, що призупиняють вивезення негабариту та активізують роботу із боржниками. Окрім того, компанія планує оскаржувати рішення у Верховному Суді і сподівається на перемогу.

За його словами адвоката компанії Максима Підгорного, заборгованість стягуватимуть шляхом позовних проваджень, як це робили у попередні місяці. У такому разі мешканцям доведеться сплатити кілька тисяч гривень додаткових витрат у вигляді судового збору та компенсації послуг адвокатів.

Замовити послугу вивезення великогабаритного сміття можна ТУТ.

Також читайте новини “18000” у Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Ось за цим посиланням (https://mi100.info/2020/08/11/na-prykarpatti-lyudyam-povernuly-koshty-za-poslugy-z-vyvozu-smittya-za-zavyshhenymy-taryfamy/) цікаве рішення, яке варте уваги, щодо необґрунтованих нарахувань плати за послуги з поводження з побутовими відходами. При чому, в Н_Я порушення стосується не лише неукладення договорів, а значно серйозніших порушень і не лише Господарського кодексу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.