У міської влади новий «плитковий» фаворит: його судять через звинувачення у крадіжці елітних авто

Юрій Кукава, який зареєструвався підприємцем на початку цього року, вже встиг отримати 6 договорів від департаменту ЖКК на понад 6 мільйонів гривень Кукава займається укладанням плитки. Порівняння наявних договірних цін із вартістю виробника плитки з інтернету може свідчити про завищення вартості.

Про це йдеться в системі Dozorro.

Всього з початку року Кукава взяв участь у 8 торгах, з яких виграв 6. Усі на замовлення департаменту житлово-комунального комплексу.

Чотири прямі угоди він утримав у квітні цього року через 2 місяці після реєстрації ФОпом.

Інформація щодо кошторисних розрахунків і деталі договорів з підрядником відсутні.

У вересні Кукава за спрощеною процедурою отримав договір на ремонт площі Слави за 456 тисяч гривень. Згідно з договором, передбачене укладання 731 квадратний метр плитки “Старе місто” з відпускною ціною 362 гривні за квадратний метр. Аналогічна плитка від виробника в інтернеті коштує 231 гривню (з ПДВ) за квадратний метр.

скрін-шот із сайту krug.ua

Під вибори Кукава отримав ще один підряд. Цього разу на ремонт тротуару вулиці Вернигори за 979 тисяч гривень. Цього разу йдеться про 988 квадратних метрів плитки, аналогічна з попереднім тендером продукція розрахована по вартості 366 грн\кв.м.

Відзначимо, що в ході аукціону два учасники подали пропозиції дешевші за Кукаву. Одна з них була відхилена уповноваженою особою Петром Вербівським, а ТОВ А.І.Д.А. відмовилося від підписання договору. Так переможцем став ФОП Кукава.

Юрій Кукава

Згідно з паспортними даними, Кукава є уродженцем Амурської області. Йому 45 років. Нині проживає в Смілі. Як ФОП він зареєструвався 18 лютого цього року.

До того, за даними правоохоронців, був учасником огранізованої злочинної групи, що викрадала елітні автомобілі. На рахунку організації мінімум 6 авто, які надалі поверталися власникам за фінансову компенсацію.

Злочинна діяльність угрупування була припинена у травні 2018 року. Обвинувальний акт перебуває на розгляді Дарницького суду столиці.

Цікаво, що наразі останнє засіданні по справі відбулося уже після “підрядних перемог” Кукави 17 червня. Наступне заплановане на листопад.

За інформацією видання «Кропива», від діяльності цієї злочинної групи постраждав і «батьківщинівець» Михайло Мушієк.

Вночі 28 серпня 2017 року було викрадено його новий автомобіль «Toyota Land Cruiser 200» вартістю 2,38 млн. грн. Вже за кілька днів автівку було повернуто власнику, її виявили біля лісового масиву села Нечаївка.

По темі

коментарі

4 Коментарі

  1. Просто шок. А що на це говорить сам пан Мушієк? Людині, яка викрадала авто та не покарана за це, кладе нам плиточку? Це – “бімба”!)) У нас, я бачу, вже стає “модно” та “престижно” працювати на благо міста сумнівним особам……

  2. Не місто, а дурдом. Не люди, а стадо ….

    1. Зато пастухи – “Ізбраниє”!!!

  3. На останніх виборах мера проголосувало до 25% виборців, ось і результат…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.