У міськраді за 60 тисяч найняли скандального адвоката

Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради отримає адвокатські послуги за 60 тисяч грн. 

Інформація про це містяться в системі “Прозорро“.

Предметом закупівлі департаменту ЖКК стали послуги з юридичного консультування та юридичного представництва. Переможцем, із вартістю послуг 60 тисяч грн, стало адвокатське бюро “Бунякін та партнери”.

Керівником об’єднання є Микола Бунякін, що до цього “світився” у низці скандалів, пов’язаних із проведенням виборів. Зокрема, у 2014 році ТВК за головування Бунякіна затягувала встановлення результатів виборів. А у 2015-му вже на посаді заступника ТВК Бунякін разом із колегами ухвалював скандальне рішення про зняття з виборів всього виборчого списку “Партії вільних демократів”, що в результаті таки була зареєстрована та отримала найбільшу кількість мандатів. У 2019 році, під час парламетських виборів, Бунякін був заступником голови скандальної ОВК на 94 окрузі, де балотувалися одіозні Олександр Кононенко та Олександр Дубінський, і де останній здобув перемогу. Тоді Бунякіна та його комісію вчергове звинувачували у затягуванні встановлення результатів на користь Кононенка.

Додамо, у травні 2020 року департамент освіти та гуманітарної політики також уклав договір із адвокатським об’єднання “Бунякін та партнери” вартістю 199 тисяч гривень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.