У монастирищенській лікарні з’явилося нове обладнання

Аналіз

У Монастирищенську багатопрофільну лікарню закупили два сучасні аналізатори.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Монастирищенської міської ради.

За словами директора багатопрофільної лікарні Ігоря Григоренка, автоматичні гематологічний та біохімічний аналізатори й реагенти до них заклад придбав за власні кошти, отримані в межах договорів з Національною службою здоров’я України за послуги, надані пацієнтам. Крім того, в лабораторії провели косметичний ремонт та оновили меблі.

За словами лаборантки клінічної лабораторії Олени Паламарчук, один з апаратів, що закупили, – це автоматичний гематологічний аналізатор BC-30s Mindray. Він виконує загальний аналіз крові та дає результати за 21 показником і дозволяє отримати три гістограми (лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів).

Обладнання

Біохімічний автоматичний аналізатор Mindray BS-240 допомагає з обстеженнями білкового й ліпідного обмінів, функцій нирок, печінки та підшлункової залози.

– Усе обладнання повністю автоматизоване, що гарантує точність у результатах аналізів і значно пришвидшує та покращує роботу лабораторії. Продуктивність аналізаторів теж висока, гематологічний здатний обробити 70 тестів/годину, а біохімічний – 200 тестів/годину, – пояснила лаборантка.

Також у лабораторії із серпня цього року працює аналізатор електролітів ST-200 Aqua, який виконує дослідження водно-солевого обміну за 6-ма параметрами (Na, K, iCa, Cl, Li, pH) та здатний опрацювати 60 зразків за годину.

У закладі зазначили, що всі аналізи – безкоштовні, якщо є направлення від сімейного лікаря або якщо пацієнт лікується в стаціонарі.

Нагадаємо, у Черкаській обласній лікарні з’явилося нове обладнання для реабілітації.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *