У області на зимове прибирання витратили 6,82 мільйона гривень

Сума коштів, витрачених за зимове утримання доріг області протягом листопада-березня становить 6,82 мільйони гривень.

Про це йдеться у відповіді на запит видання 18000 від Служби місцевих доріг Черкаської області.

Згідно з інформацією дорожників, сума прийнятих робіт за п’ять місяців за договорами становить 6,82 мільйона гривень, з яких на сьогодні оплачено підрядникам 5,5 мільйона гривень.

Загальна протяжність автомобільних доріг місцевого значення становить 4372 кілометрів. Ці дороги знаходяться в управлінні Служби місцевих доріг Черкаської області.

За матеріалами аналітичної системи 007, загалом за експлуатаційне утримання місцевих доріг сплачено 7,77 мільйонів гривень. Різниця у цифрах пов’язана з тим, що до експлуатаційного утримання за технічним завданням також входить ямковий ремонт.

Найбільше коштів отримало підприємство “НТС-Сервіс Україна” – 1,36 мільйона гривень. Ця фірма зареєстрована в Чигирині. З минулого року вона має 34 угоди із Службою місцевих доріг на 25,21 мільйона гривень.

Товариство фігурує в кримінальному провадженні, яке розслідує поліція, щодо можливого виконання подвійних робіт на дорогах місцевого значення.

Більше мільйона гривень також було спрямовано ПП “Дорстрой” – 1,05 мільйона гривень.

ПП «Дорстрой» – один з головних дорожніх ремонтників області. Зокрема, лише департамент архітектури і містобудування міськради уклав з ним угод на більш ніж 366 мільйонів гривень. У обласному центрі «Дорстрой» займається роботами на масштабних об’єктах, як-от вулиці Героїв Дніпра, Надпільної, Благовісної та фрагментом бульвару Шевченка.

Окрім них, замовник перераховував гроші ще 14 підрядникам.

Зазначимо, що засновником Служби місцевих доріг є Черкаська ОДА, відповідно ці кошти були сплачені із бюджету області. Також ми надіслали запит щодо вартості зимового утримання на дорогах державного значення. Замовником цієї послуги є Служба автомобільних доріг області. Вона є структурним підрозділом Укравтодору і відповідно оплачує утримання коштом державного бюджету.

Нагадаємо, Черкаська міська рада заплатила за зимове утримання доріг обласного центру 13 мільйонів гривень. Прокуратура відкрила 2 кримінальні провадження.

коментарі
6 Коментарів
 1. Перед тим як публікувати інформацію автор цієї публікації не удостовірився у правдивості інформації. Шановні автори давайте будь-ласка правдиву інформацію по підприємствам і володійте хотяб цифрами, а не з неба.

  1. У матеріалі скрін-шот із інформаційного запиту, який надали в СМД. Це по-вашому з неба?

 2. По підприємству НТС Сервіс кримінальна справа закрита. Подвійного завищення немає. Прошу Вас надавайте правдиву інформацію, перед тим як писати. Перед публікацією увала набрала законної сили. Вами написано неправдиво. Аби пропіаритись. Володіть необхідно правильною інформацією.

  1. у відкритих джерелах інформація про закриття справи відсутня. остання наявна ухвала датована 26 лютого

   https://opendatabot.ua/court/87976550-9c738dc5662d2a2212c0e30fc4a87287

  2. якщо ви директор – Ткаченко Олександр Олександрович, ви можете надати копію ухвали про закриття справи, і ми вкажемо це в матеріалі

 3. По базі Розшуку і ЄДР справа закрита, особисто завозив ухвалу. І суд додатково направив. Факти є факти. Заказували довідку про несудимість, то довідка чисту, Уви у Вас неправильна інформація

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *