У падінні хлопчика до каналізаційної ями в Черкасах комунальники звинувачують будівельну компанію

Каналізаційна яма, до якої 24 травня впав хлопчик, перебуває на балансі будівельної компанії. 

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці КП “Черкасиводоканал”.

Як писав 18000, під час прогулянки чотирирічний хлопчик впав у водопровідний колодязь по вулиці Героїв Дніпра, що не був належно закритим. За словами матері дитини, яма була присипана піском, а зверху накрита фанерним листом.

Згідно з даними водоканалівців, із 2004 році одна з будівельних компаній отримала дозвіл у міської ради на будівництво житлового комплексу на Митниці. Тоді для власних будівельних потреб організація збудувала тимчасовий водопровід, оглядовий колодязь та встановила лічильник.

Після завершення будівництва житлові будинки були підключені до централізованої мережі водопостачання, а тимчасовий водопровід разом із колодязем будівельники були зобов’язані демонтувати. Натомість його присипали сміттям.

“Кілька років тому невеличке сміттєзвалище прибрали, а на його місці планували збудувати спортивний майданчик. Під час прибирання непотребу тимчасовий оглядовий колодязь не було виявлено, оскільки він був накритий фанерою та невеликим шаром ґрунту. Із роками фанера прогнила. У результаті маленький хлопчик під час прогулянки провалився у “невидимий” колодязь”, – зазначають водоканалівці.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.