У поліції порівняли кількість ДТП з минулим роком і назвали найбільш небезпечні дороги

На ранішній нараді в Черкаській міській раді обговорювали ситуацію із ДТП на дорогах міста. В управлінні патрульної поліцію стверджують, що цьогоріч в січні суттєво зросла кількість людей, що постраждали в автопригодах, порівняно з аналогічним періодом рік тому.

– Здається, зараз склалася така ситуація, що винні і міська влада і поліція, – всі, але тільки не водії. Треба спільно обговорити ситуацію, і вибрати механізми, за якими б стало менше аварій, і таких трагічних випадків, – каже міський голова Анатолій Бондаренко.

Начальник Управління патрульної поліції Олександр Кокоба у своєму виступі озвучив статистику у Черкасах, для порівняння ситуації із ДТП у січні цього року, та рік тому.

За його словами, у січні 2020-го у трапилося 89 ДТП, 26 з потерпілими, у яких травмувалося 32 особи, 2 загинули. У січні 2019-го – загалом 103, з потерпілими – 15, 21 особа травмована, 0 загиблих.

– Головне, що впливає – це порушення правила ПДР. Крім того, коли лежить сніг, краще видно в темну пору року. Цьогоріч снігу немає, – каже Кокоба.

За його словами, протягом року найбільша кількість ДТП у Черкасах трапляється на бульварі Шевченка, вулицях Благовісній, Смілянській, Чорновола, Надпільній та Героїв Дніпра.

– Це дороги з хорошим покриття, де немає ямковості. Люди перевищують швидкість, і таке відбувається, – пояснює Кокоба.

Він додає, що уже зараз піші наряди поліції будуть працювати з пішоходами.

– З лютого буде працювати автоматична фіксація порушення ПДР. Будемо спілкуватися щодо встановлення відеокамер, – додає він.

У свою чергу міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що міськрада повинна якомога швидше ухвали ПСЕР на 2020 рік для фінансування заходів, що покращать ситуацію на міських дорогах.

Нагадаємо, 24 січня на переході збили школярку, а 23-го під колесами автівки опинилися двоє людей. Невтішні новини прийшли 23 січня із лікарні: хлопчик, що постраждав 9 числа, помер. Водія таксі, що спричинив автопригоду, відправили під домашній арешт.

Як писав 18000, водія, що збив директора школи, відпустили під домашній арешт.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.